Совршена комбинација на производи Slim Line Coffee, SLC Advance капсули и SLC PureSkin Multi peptide Mask со кои ќе ослабнете и ќе се подмладите!

Совршена комбинација на производи Slim Line Coffee, SLC Advance капсули и SLC PureSkin Multi peptide Mask со кои ќе ослабнете и ќе се подмладите!

Ако сте мислеле дека намалувањето на вашата телесна тежина е невозможна мисија, тогаш ова е вистинското време да ја пробате комбинацијата од овие два производа Slim Line Coffee и SLC Advance капсули кои помагаат при брзо и таргетирано слабеење околу стомакот и половината и дополнително го намалуваат апетитот.
Освен што сите сакаме да имаме витко тело исто така сакаме да имаме и убаво, младо и негувано лице на кое ќе ни завидат сите. Сето тоа е возможно доколку овие производи Slim Line Coffee и SLC Advance ги комбинирате со револуционерната антиеиџ маска против стареење SLC PureSkin® Multi peptide Mask.

Затоа го создадовме SLC Advance Kit пакетот, кој е на акција оваа недела.

1.Доколку си уживач во кафето, а во исто време ти е потребно да ги намалиш килограмите идеално решение за Вас е Slim Line Coffee. Во составот го има најдоборото кафе Арабика искомбинирано со екстрактот од Горчлив Портокал состојка за побрзо сигнализирање за ситост, Гарсинија главна состојка за регулирање на тежината и е одличен антиоксиданс.
Специјално дизајнирано кафе кое допринесува за:
•Намалување на телесната тежина
•Намалување на апетитот
•Зголемување на будноста и вниманието
•Забрзување на метаболизмот
•Ја зголемува енергијата
•Ја зголемува оксидацијата на мастите

2.SLC Advance капсули се специјално дизајнирани капсули кои го промовираат здравото намалување на вишокот телесна тежина со фокус на половината, стомакот и местото каде најчесто се акумулираат мастите.
Овие капсули:
•Ја подобруваат функцијата на интенстинален систем.
•Го снабдуваат организмот со доволно количество влакна што овозможуваат ефикасно функционирање на дигестивниот систем и чистење од остатотице од храната.
•Го забрзуваат согорувањето на маснотиите и ги намалуваат јаглените хидрати со користење на пектин на грејпфрут.

3.SLC PureSkin® Multi peptide Mask е револуционерна антиеиџ маска за нега на лице која содржи мултипептиди и Hydrolyzed Sclerotium Gum, комбинирани со мигдалична киселина и растворлив Е витамин.
Специјално дизајнирана Мултипептидна маска:
•Значајно ја измазнува површината на кожата
•Визуелно ги намалува брчките на лицето
•Ја обновува и ја враќа младалачката виталност на кожата
•Го ревитализира природниот сјај на кожата
•Помага да се регенерира ткивото на клетките

Како се користи?
Користете една ќесичка Slim Line Coffee дневно после оброк. Една ќесичка се става во топла вода, не повеќе од 100°C, а потоа се конзумира на вообичаен начин. Конзумирајте една капсула SLC Advance на ден после нискокалоричен оброк со 350-500мл вода. SLC PureSkin® Multi peptide Mask се користи еднаш неделно. Нанесете ја маската и опуштете се 15-20 минути со маската на лицето, а потоа отстранете ја.

За да нарачате и дознаете повеќе за овој пакет кликнете ТУКА!

Share this Story

Related Posts